نمایش تکی

قبولی یکی از اعضای بنیاد دیابت با رتبه 116 در کنکور سراسری

- تاریخ انتشار 02:35 1395/05/23  

قبولی یکی از اعضای بنیاد دیابت با رتبه 116 در کنکور سراسری
آقای محمد نوروزی دانش آموز نخبه و رتبه116کنکور سراسری امسال وعضو فعال نمایندگی بنیاد دیابت و انجمن توسعه سلامت در شهرستان بروجرد ،فرزند مجیدرضا، که پدر و مادرش  از فرهنگیان بروجردی می باشند، متولد سیزده دی ماه76در این شهر می باشند.
وی تا کلاس پنجم ابتدایی در مدرسه نور دانش بروجرد و با معدل20هرسال شاگرد اول بود.سه سال دوره راهنمایی را در مدرسه شاهد پسرانه گذراند و همیشه از دانش آموزان ممتاز از نظر درسی و اخلاقی در مدرسه بودند.
سپس در  در آزمون ورودی مدرسه تیزهوشان شهیدبهشتی بروجرد قبول شدند و سال اول و دوم را در مدرسه تیزهوشان دررشته علوم تجربی پشت سر گذاشتند و بنا به درخواست خودش و موافقت والدینش، سال سوم دبیرستان را در مدرسه علوی بروجرد ادامه تحصیل داد و دیپلم خودرا از این مدرسه با معدل بالای 19دریافت نمود.سپس دوره پیش دانشگاهی به دبیرستان شاهد پسرانه بروجرد رفت و همزمان با موفقیت در امتحانات خرداد همین سال در کنکور95نیز شرکت نمود و رتبه 116را کسب نمود.ایشان علاقه بسیار زیادی به تحصیل در رشته زبان انگلیسی دارد و قصد ادامه تحصیل در رشته زبان انگلیسی را دارد.
به گواهی اساتید زبان انگلیسی که با ایشان مصاحبه داشته اند، ایشان در مکالمه و درک و فهم زبان انگلیسی در حد بسیارعالی هستند و از افتخارات آینده شهر فرزانگان خواهند بود.
ایشان در حال حاضر در واحد تحقیق و پژوهش نمایندگی بنیاد بین المللی پیشگیری وکنترل دیابت ایرانیان در شهرستان بروجرد بصورت افتخاری و داوطلبانه همکاری دارند.
این موفقیت را به محمد نوروزی  وهمه اعضای بنیاد بین المللی پیشگیری و کنترل دیابت ایرانیان تبریک عرض می کنیم.

روابط عمومی بنیاد بین المللی پیشگیری و کنترل دیابت ایرانیان

نه به دیابت می گویم
تندرستی می جویم !
به پویش «نه به دیابت!»در تلگرام بنیاد دیابت بپیوندید:
اینجاکلیک فرمایید
بازگشت
           


  • دفتر مرکزی: مشهد- بلوار سجاد- مقابل خیابان میلاد- پلاک 56
  • صندوق پستی : 558-91865
  • کد پستی : 9186694748
  • تلفکس : 1-37650400-051
  • ایمیل : info@diabetf.com