نمایش تکی

بازتاب خبری حضور مسئولین بنیاد دیابت در رسانه ها

- تاریخ انتشار 13:46 1397/05/18  

به گزارش روابط عمومی بنیاد بین المللی پیشگیری و کنترل دیابت ایرانیان مسئولین این بنیاد به پاس قدردانی از تلاش خبرگزاری ها و رسانه در سالروز شهادت خبرنگار شهید محمد صارمی و به مناسبت روز خبرنگار در جمع رسانه ها حضور یافتند.

فرشته هنری معاونت آموزشی بنیاد بین المللی پیشگیری و کنترل دیابت ایرانیان در گفتگو با دکترسعید احدیان مدیر مسئول روزنامه خراسان گفت : رسالت بزرگ رسانه ها باعث شده تا اطلاعات مردم نسبت به وضعیت سلامت خود بیشتر شده و این امر را بیش از پیش مورد توجه قرار دهند وی در ادامه از پوشش خبری این رسانه در سالهای اخیر و بالاخص در روز جهانی دیابت تشکر کرد وحضور و همراهی خبرنگاران را در این همایش پیاده روی بزرگ شایسته تقدیر دانست.

معاونت آموزشی بنیاد دیابت در حضور مدیران روزنامه شهر آرا به مناسبت روز خبرنگار و در جریان بازدید از تحریریه این رسانه با اشاره به تأثیر رسانه ها در موضوع آموزش گفت: در چند سال گذشته این رسانه توانسته است در حوزه آموزش و انعکاس اخبار دیابت و همچنین پیشگیری از بیماری های پیش رو موفق عمل  کند.


در روز خبرنگار ، خبرگزاری ایرنا هم میزبان مدیران بنیاد بین المللی پیشگیری و کنترل دیابت ایرانیان بودند. هنری ضمن تقدیر از خبرگزاری ایرنا افزود: رسالت رسانه ها ایجاب می کند بیشتر در اطلاع رسانی به جهت آموزش و پیشگیری از بیماری ها به دلیل داشتن جامعه سالم و افزایش کیفیت زندگی تلاش نمایند. وی با بیان اینکه بیماری دیابت به اپیدمی قرن تبدیل شده است و مهمترین نکته آن عدم درمان بیماری است گفت: بسیار از مردم با این بیماری درگیر اند ولی راههای پیشگیر و کنترل آن را نمی دانند و باید تلاش بیشتری و رابطه با آشنایی این بیماری و امراض وابسته به انجام شود.

پایگاه خبری قدس نیز میزبان خیریه بنیاد پیشگیری و کنترل دیابت ایرانیان بود. فرشته هنری در جمع مدیران این روزنامه از پوشش خبری این رسانه به جهت معرفی بیماری دیابت و فعالیت های بنیاد بین المللی پیشگیری و کنترل دیابت ایرانیان در این زمینه تشکر کرد.

بازگشت
           


  • دفتر مرکزی: مشهد- بلوار سجاد- مقابل خیابان میلاد- پلاک 56
  • صندوق پستی : 558-91865
  • کد پستی : 9186694748
  • تلفکس : 1-37650400-051
  • ایمیل : info@diabetf.com